PŘI NÁKUPU NAD 500,- DÁREK ZDARMA! PŘI NÁKUPU NAD 1000,- POŠTOVNÉ ZDARMA!

Dino Toys

Rodinná česká firma Dino Toys je na českém trhu   25 let.

Jejich hlavním cílem je rozvíjet fantazii dětí i dospělých!

I to je jeden z důvodů proč mají necelé dva milióny prodaných her a hraček za předchozí rok.  Již 25 let slaví úspěch se společenskými hrami jako Dostihy a sázky, AZ Kvíz, Člověče, nezlob se! nebo Kris Kros, které našli své místo v českých domácnostech.

Zakladatelem Dino Toys je Ladislav Mareš. V současnosti stojí ve vedení jeho zeť Jan Šlemín, který firmu vynesl na absolutní výsluní tuzemského hračkářského trhu.

Firma je výhradním producentem puzzle, deskových her, karet, kostek a dalšího hračkářského sortimentu na českém trhu. Mezi nejúspěšnější produkty patří i legendár plastová retro Tatra 148, která je věrnou kopií kultovní hračky z 80. let a podle jejíž předlohy v současnosti vstupují na trh nové třiceticentimetrové mini tatrovky, vyráběné ve spolupráci se společností Novoplast Liberec.

Bezpečné a kvalitní hračky

Firmu založil v roce 1993 vizionář, milovník her a koní Ladislav Mareš. Od samotného počátku si český výrobce velmi pečlivě hlídá kvalitu, která odpovídá přísným Evropským normám a standardům, a je držitelem značky Bezpečná a kvalitní hračka. Dino Toys sleduje nejnovější trendy v celosvětovém měřítku. Velký důraz klade také na hravý design a vývoj her, které vychovávají hráče od útlého věku až do dospělosti, a v každém věku mu tak nabízejí adekvátní hru pro rozvoj motorických a myšlenkových dovedností. Kromě vlastní produkce je Dino Toys také distributorem vybraných zahraničních her a hraček, drží například licence na motivy oblíbeného Krtečka Zdeňka Millera nebo vybraných filmů z produkce Disney.