PŘI NÁKUPU NAD 500,- DÁREK ZDARMA! PŘI NÁKUPU NAD 1000,- POŠTOVNÉ ZDARMA! OBJEDNÁVKY PROVEDENÉ DO 11 H EXPEDUJEME JEŠTĚ V TEN DEN.
Tip

Respirátor FFP2 2 ks

Antivirový respirátor s filtrační třídou KN95 (N95) zachycuje více než 95% virů bakterií (odpovídající třídě ochrany FFP2), prachových, pylových i smogových částic.

 

  • 99 Kč 20 Kč –20 %
  • (247 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 18.1.2022
79 Kč
Kategorie: ROUŠKY
Barva: Bílá
 

Specifikace Respirátor FFP2

Antivirový respirátor s filtrační třídou KN95 (N95) zachycuje více než 95% virů bakterií (odpovídající třídě ochrany FFP2), prachových, pylových i smogových částic.

Respirátor KN95 (FFP2), respirační rouška

Respirační rouška je vhodné jako ochrana proti Covid-19, který se označuje také jako koronavirus. Na ochranu dýchání jsou v takových případech určeny respirátory a ochranné pomůcky s typem filtru alespoň FFP2 nebo FFP3. Blokuje až 95% 0,3 mikrometru částic. Ochrana normy KN95 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany.

Specifikace:

  • Materiál: Bavlna + netkaná látka
  • Třída ochrany: KN95, N95 (FFP2)
  • Stupeň filtrace: ≥ 95%

 

  • Velikost: Univerzální
  • Barva: Bílá

Americké centrum pro kontrolu nemocí (CDC) uvádí standard respirátoru N95 (KN95) jako součást doporučených ochranných prostředků ve svých častých otázkách FAQ COVID-19 a pokynů k SARS (SARS je podobný typ viru Corona). Což znamená, že N95 (KN95) lepší je přijatelný.

Jsou vhodnější proti virům obyčejné lékařské roušky nebo respirátory?

Je důležité poznamenat, že ani roušky nebo respirátory (respirační rouška) nemohou zaručit stoprocentní ochranu proti virům. Rouška bez filtrace jsou určeny spíše na částečnou ochranu, protože zadržují vámi vykašlány nebo kýchnutí infekční mikro-kapičky, aby se nepřenášely dál, což znamená, že chrání okolí před nemocným člověkem. Respirátor nebo respirační roušku po nasazení filtruje vzduch, který vdechujete a zachycuje škodlivé látky, aby se nedostaly do vašeho dýchacího systému. Používání respirátoru je doplňkovou ochranou, stejně jako ochranné brýle nebo ochranný oděv. Respirátor je jednorázová ochranná pomůcka a běžně je určena na 8 hodinové použití.

 

Správné nasazení masky:

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtrované vzduch.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

Uvedené informace jsou převzaty od výrobce. Výrobce bez předchozího upozornění může měnit parametry produktů, proto neodpovídáme za rozdíly a změny v popisu.

 

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Dětské respirátory 23.2.2021 09:53
Máte i dětské respirátory? V čem jsou výjimečné ty vaše respirátory? Mají celkem výrazně vyšší cenu než jinde? Děkuji Novák K.
Odpovědět
G Avatar autora Žádný 16.3.2021 18:29
Blbost všechno je china tam to serou za 1kč kus tak si tu všichni daj cenu jakou chtějí a rejžuji. Kupte si nejlevnější co je na netu cca 6kc za ks a je to úplně to samé.
P Avatar autora dotaz 24.1.2021 12:14
to je jednorázový?
Odpovědět
LJ Avatar autora dotaz 7.2.2021 11:55
Dobrý den, nejedná se o jednorázový respirátor, můžete nosit opakovaně. Musí být ovšem dodržovaná hygiena. Respirátor se ani nepere, má v sobě filtr, který je samočistící.
Přidat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 27.4.2020
Spokojenost. rychlé dodání.